^ Do góry

Stowarzyszenie wędkarskie

Podsumowanie akcji „Zimowe porządki’2020”

logoO zakresie prac wykonanych w ciągu siedmiu akcji porządkowania naszych akwenów nie trzeba ponownie pisać, bo można zapoznać się we wcześniejszych informacjach z dokumentacją zdjęciową i krótkimi notatkami.
Chciałbym się, jednakże odnieść do zaangażowania w tą społeczną pracę członków naszego Stowarzyszenia. W sumie, w styczniu i lutym, przez siedem kolejnych sobót przepracowaliśmy 990 godzin. Kilkunastu członków Zarządu przepracowało 355 godz., kandydaci na nowych członków SW KKK przepracowali 240 godzin, a aktualni członkowie SW KKK pracowali przez 395 godzin.
Patrząc na ilość i jakość wykonanych prac myślę, że wszyscy możemy być zadowoleni, trochę gorzej wygląda, jednakże zaangażowanie członków SW KKK w życie swojej organizacji.
Do prac zmobilizowało się niewielu (do SW KKK w 2019 roku należało 366 członków – przyp. red.). I właśnie tym, którzy brali udział w pracach bardzo serdecznie dziękuję, a w szczególności trzem kolegom: Jackowi Januszowi, Adamowi Brzęczkowi i Tomaszowi Wójtowiczowi, bo ta trójka uczestniczyła we wszystkich pracach i łącznie przepracowała 105 godzin z 395 wypracowanych przez pozostałych członków SWKKK, a przypomnę, że po odliczeniu tej trójki i Zarządu pozostali członkowie to ok. 340 osób. Trochę to przykre i źle świadczy o aktywności i dbałości o nasze wspólne dobro. Jest nad czym pomyśleć i mam nadzieję, że do takich przemyśleń dojdzie, bo przed nami zawsze jest wiele pracy.
Raz jeszcze dziękuję tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w akcję „Zimowe porządki’2020”.

Prezes Stowarzyszenia Wędkarskiego „Kaniowski Karp królewski”
Roman Sas
03.03.2020